ساعت کاری: 9 الی 19 - جمعه ها تعطیل

ریمپ
خودرو خود را ریمپ کنید

دکتر ریمپ

ریمپ پیکانتو

ریمپ پیکانتو

آیا میدانستید با ریمپ خودرو پیکانتو مشکلاتی از قبیل تاخیر و کپ پدال گاز، کم بودن توان و قدرت خودرو مخصوصا در سر ربالایی ها، و مصرف سوخت بالا و دیگر ایرادات این خودرو را رفع میکند، و باعث بهبود حرکت اولیه میشود. در ادامه این مقاله از مزایا و معایب این خودرو و شخصات فنی و پتانسیل پیکانتو برای ریمپ را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

مشخصات فنی پیکانتو

خودرو کیا پیکانتو در رده خودرو هاچ بک قرار گرفته است که نسل اول آن در سال 2011 معرفی و وارد بازار جهانی شد. این خودرو کوچکترین محصول کمپانی کره ای کیا محسوب می شود که به خاطر ابعاد کوچک برای استفاده داخل شهر مناسب می باشد. خودرو کیا پیکانتو در سال 2017 نسل سوم خود را به بازار عرضه کرد که نمونه هایی از آن توسط اطلس خودرو وارد بازار ایران شد.

کیا پیکانتو دارای یک موتور 1 و 1.2 لیتری 4 سیلندر خطی است که قادر به تولید 83 اسب بخار قدرت و 121 نیوتن متر گشتاور می‌باشد. این قدرت موتور به‌وسیله جعبه‌دنده چهار سرعته اتوماتیک به چرخ‌های جلو خودرو منتقل می‌شود.

 شتاب صفر تا صد این خودرو در 11 ثانیه است که حداکثر سرعت آن 170 کیلومتر بر ساعت می‌باشد. مصرف سوخت ترکیبی این خودرو 5.7 لیتر در 100 کیلومتر و نوع  آلایندگی آن یورو 4 می باشد.

امکانات و تجهیزات پیکانتو

سنسور پارک خودرو، سیستم اتوماتیک روشن و خاموش شدن چراغ ها و مه شکن جلو، سانروف، شیشه بالابر برقی، تنظیم برقی آینه ها با گرمکن، تنظیم دستی صندلی های جلو به همراه سیستم پشت سری های فعال هنگام تصادف، سیستم تهویه مطبوع اتوماتیک.

مزایا و معایب پیکانتو

·        کیفیت سواری کیا پیکانتو چندان شبیه به خودروهای نرم نیست. سیستم تعلیق این خودرو برای شما رانندگی خشک و کسل‌کننده‌ای را برای شما رقم میزند.

·        در دورهای موتور بالا، صدای گوش خراش پیشرانه آزار دهنده خواهد بود و به شدت به داخل کابین راه پیدا می‌کند.

·        قیمت بالا کیا پیکانتو

·        مصرف سوخت بالا

·        ایمنی بالا

مزایای ریمپ پیکانتو به طور خلاصه

·        افزایش توان تا 8 اسب بخار

·        افزایش گشتاور تا 12 نیوتن متری

·        کاهش مصرف سوخت شهری

·        بهبود کشش و ستاب

·        رفع کپ دریچه گاز

·        بهبود کپ اولیه حرکت

ایسیو کیا پیکانتو بوش MEG 17.9.12 میباشد. ایسیو این خودرو بدون باز کردن ریمپ شده و با برنامه نویسی دقیق و دست برای این خودرو توانسته ایم بهترین راندمان و تغییرات را از این خودرو به دست بیاوریم.