ساعت کاری: 9 الی 19 - جمعه ها تعطیل

ریمپ
خودرو خود را ریمپ کنید

دکتر ریمپ

ریمپ خودرو رنو مگان

ریمپ خودرو رنو مگان

خودرو رنو مگان ساخت فرانسه و در سال 1387 از طریق شرکت نگین خودرو  وارد بازار ایران شد. این خودرو توانسته است همانند رنو های دیگر خواهان زیادی داشته باشد. راهکار های مانند ازیاد شتاب و از بین بردن مشکلات قبیل گیربکس و مشکلات نرم افزاری و معایب این خودرو را خواهیم گفت. مزایای و تغیرات ایجاد شده از طریق برنامه ریمپ را در این مقاله در دست کاربر قرار خواهیم داد.

این خودرو در دو مدل موتور 1600 سی سی و 2000 سی سی  و با پیشرانه 2.0 لیتری و با تجهیزات زیادی که با تیپ های E1 ,E2  وارد بازار ایران شده است. قدرت موتور آن 115 اسب بخار و گشتاور آن 152 نیوتن متر شتاب صفر تا 100 آن 11 ثانیه است. مصرف سوخت آن 7 لیتر در صد کیلومتر و سرعت این خودرو 192 کیلومتر بر ساعت می باشد.

از عیب های این خودرو تاخیر موتور در شتاب گیری و کند بودن گیربکس های اتوماتیک و وارد شدن صدای موتور به کابین خودرو می باشد. ایسیو های موتور مگان از نوع SAGEM S3000 می باشد. ما در تیم دکتر ریمپ توانسته با بهره گیری برنامه نویسی پیشرفته این خودرو ایراد گیربکسی آن را مخصوصا در فرایند معکوس کشیدن و شتاب گیری خودرو را بر طرف کرده باشیم. اما تقه زدن از بین نمی رود چون مشکلات مکانیکی گیربکس می باشد.

 با ریمپ کردن استهلاک ماشین کم میشود و باعث میشود راننده با فشار کمتری به خودرو خود به سرعت مورد هدف خود برسد. همیشه قبل از ریمپ خودرو خود از لحاظ سلامت فنی آن مطمئن شوید.

مزایای ریمپ ایسیو رنو مگان

·        افزوده شدن شتاب خودرو: این خودرو از لحاظ سرعت و کشش بسیار کند بوده است ما با تغییرات نرم افزاری توانسته شتاب و کشش را به صورت چشم گیری افزایش دهیم.

·        از بین بردن تاخیر در دریچه گاز برقی

·        بهتر شدن کاراکرد گیربکس بابت ضعیف بودن آن در تعویض دنده و معکوس نکیشدن آن موقعه رانندگی.

·        کم کردن مصرف آلایندگی تا 1 لیتر

·        ازبین بردن کاتاف

·        افزایش حساسیت موتور به واکنش پدال گاز