ساعت کاری: 9 الی 19 - جمعه ها تعطیل

دکتر ریمپ

ریمپ سمند LX.EF7

ریمپ سمند LX.EF7

در سال 1380 تولید سمند به وسیله شرکت ایران خودرو آغاز شده و به عنوان خودرو ملی شناخته شده است. در این مقاله خودرو سمند  LX.EF7از لحاظ موتوری و ایسیو به کار رفته مورد بررسی قرار می دهیم و در ادامه از ریمپ و مزایا آن در این خودرو برای شما خوانندگان عزیز خواهیم گفت. ما را در  ادامه این مطلب همراهی کنید.

ریمپ دنا پلاس، افزایش شتاب خودرو

ریمپ دنا پلاس، افزایش شتاب خودرو

خودرو دنا همان فیس لیفتی از سمند میباشد که توسط شرکت خودرو سازی ایران خودرو تولید شده است. این خودرو در سال 1393 که به عنوان دومین خودرو ملی بوده، که ساخت این خودرو معایب و مزایای را همراه داشته است. در ادامه این مقاله از ریمپ این خودرو میگوییم که باعث بیشتر شدن چالاکی و شتاب خودرو میشود یا نه؟

ریمپ کوییک

ریمپ کوییک

سایپا در سال 1395 تولید کوییک را آغاز کرده و با 3 تیپ مختلف اتوماتیک ، دنده ای و کوییک پلاس روانه بازار ایران کرد. این خودرو دارای کیفیت مطلوبی می باشد که دارای مزایا و معایبی است که در ادامه این مطلب مورد بررسی قرار میدهیم. در ادامه از ریمپ کوییک و رفع ایرادهای نرم افزاری این خودرو را خواهیم گفت که آیا باعث افزایش شتاب خودرو میشود یا خیر؟ و چه تغییراتی بر روی این خودرو ایجاد میشود.

ریمپ ساینا

ریمپ ساینا

شرکت خودرو سازی سایپا در دهه 80 خودرو تیبا را معرفی کرده و وارد بازار ایران شد اما این خودرو ایراداتی داشت که سایپا شروع به طراحی به روز تری کرد که خودرو ساینا را تولید کردند. که ایرادات تیبا را اصلاح شده است. این خودرو پتانسیل خوبی برای ریمپ را دارد در ادامه این مقاله تاریخچه این خودرو شرا معرفی کرده و مورد تحلیل از مزایا و معایب تیبا را خواهیم کرد.

ریمپ هایما اس 7 (S7)

ریمپ هایما اس 7 (S7)

هایما خودرو چینی است که زیر نظر شرکت خودرو سازی فاو فعالیت میکند که در سالهای 2013 و 2014 میلادی توانست محصول پر فروشی باشد. در ادامه نقد این خودرو و معایب و مزایا آن را مورد بررسی قرار دادیم و خواهیم گفت هایما پتانسیل ریمپ کردن را دارد یا خیر؟ آیا باعث افزایش سرعت وتوان موتور میشود و یا میتوان مصرف سوخت ایت خودرو پایین می آید. در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

ریمپ هایما اس5 توربو (S5)

ریمپ هایما اس5 توربو (S5)

امروزه شاهد تولید انواع خودرو های چینی در بازار ایران هستیم که نمونه ای از این تولید خودرو هایما می باشد. بعد از تولید خودرو هایما S7 که دارای ابعاد بزرگ بود ایران خودرو تصمیم به تولید به مدل S5 گرفت که کوچیک تر و جمع و جور تر بود. در ادامه این مقاله به مزایا ریمپ هایما S5 و تغییرات ایجاد شده در این خودرو خواهیم پرداخت. در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

ریمپ جیلی EC7، ریمپ ایسیو Geely EC7

ریمپ جیلی EC7، ریمپ ایسیو Geely EC7

جیلی امگراند 7 خودرو سدان چینی می باشد که این خودرو جزو خودرو نیمه لوکس چینی به حساب می آید. این خودرو همانند خودرو های چینی دیگری از معایب و مزایایی بر خوردار است که شایع ترین معایب آن کشش و توان خودرو های چینی است. در ادامه ا این خودرو را از لحاظ فنی مورد بحث  قرار داده و خواهیم گفت که آیا با ریمپ تغییرات بر روی این خودرو ایجاد میشودیا خیر؟

ریمپ تیگو7

ریمپ تیگو7

کرمان موتور با همکاری کمپانی چینی مونتاژ خودرو های خود را در ایران آغاز کرده است.در سال 2005 از خودرو تیگو پرده برداری شده و در سال 2010 فیس لیفت تیگو 3 تولید شد. ما در این مقاله از تیگو 7 معایب و مزایا این خودرو را مورد بررسی قرار دادیم. و راهکارهایی برای افزایش شتاب و کاهش مصرف سوخت با ریمپ انجام داده و  در ادامه از مزایا این فرایند خواهیم گفت.

ریمپ ام جی،جی تی توربو،ریمپMG GT

ریمپ ام جی،جی تی توربو،ریمپMG GT

بنیان گذار خودرو ام جی که سال 1923 در انگلستان بوده است که به مرور و داستانهایی که پیش آمد نتوانست جان سالم به در ببردو بالاخره سر از کمپانی های چین درآورده است. ما در این مقاله قصد داریم تاریخچه خودرو ام جی جی تی را گفته و از معایب و مزایا این خودرو در ایران و حتی از ریمپ ام جی،جی تی که چه پتانسیلی دارد برای شما خوانندگان محترم سایت دکتر ریمپ بررسی خواهیم کرد.

ریمپ چیست و چه مزایایی دارد؟

ریمپ چیست و چه مزایایی دارد؟

سابقه فعالیت ما در این حرفه بسیار طولانی بوده است.در حقیقت زمانیکه هیچ کس از ریمپ اطلاعاتی نداشت یا نهایتا تعویض آی سی یا اصطلاحأ چیپ این اتفاق میافتاد. ما بواسطه شرکت درمسابقات اتومبیلرانی از این تکنیک به بهترین وجه ممکن استفاده می کردیم. در حقیقت ریمپ خودرو قطعه اصلی پازل تیونینگ و آماده سازی موتورخودرو برای رقابتها محسوب می گردد.

چه نیازی به ریمپ داریم؟

چه نیازی به ریمپ داریم؟

در حقیقت ریمپ ایسیو باعث تنظیم دقیق سوخت ، افزایش اسب بخار و تورک موتور ، افزایش حساست پدال گاز. هماهنگ سازی با بنزین معمولی ،رفع صدای ناک، کاهش مصرف سوخت(ریمپ اقتصادی)، حذف تمامی کدهای خطا. افزایش کات اف به اندازه توان موتور، رفع دنده معکوس نکشیدن گیربکس ، آپدیت گیربکس های اتوماتیک، حال با هم با مثال های مختلف به جواب این سوال میپردازیم.

مزایای ریمپ خودرو

مزایای ریمپ خودرو

هدف ما در این مقاله بیان اطلاعات درست به مخاطب و افرادی که قصد ریمپ دارند است تا کاملا مخاطب را آگاه کرده باشیم تا بتواند بهترین تصمیم را بگیرد. به یاد داشته باشید به علت فراوانی مراکز ریمپ که با گذراندن دوره های کوتاه ریمپ ایسیو بدون هیچ علمی مشغول به ریمپ کردن شده اند. حال با دکتر ریمپ میتوانید به درستی از مزایا و معایب ریمپ  بیشتر آشنا شوید

آیا ریمپ ایسیو ضرر دارد؟

آیا ریمپ ایسیو ضرر دارد؟

ریمپ همان بازنگری برنامه ایسیو برای موتور می باشد که با مزایا آن شما را آشنا کرده ایم. ولی در این مقاله میخواهیم شما را با  افراد سود جو که بدون هیچ علم و تخصصی از ریمپ و تیونینگ خودرویی هستند. که با گذراندن دوره ریمپ و بدون هیچ دانش برنامه نویسی درزمینه ایسیو خودرو شروع به فعالیت کردند. و بدون تضمینی خودرو شما را ریمپ میکند که باعث خرابی موتور شما میشود آشنا کنیم.

آیا ریمپ ایسیو بر روی ناک خودرو تاثیر دارد؟

آیا ریمپ ایسیو بر روی ناک خودرو تاثیر دارد؟

شاید به دفعات اصطلاح خودسوزی یا همان ناک را شنیده باشید بعضی مواقع هم به اسم ضربه ناشی از احتراق میگویند. وقتی صدا از زیر کاپوت خودرو میشنوید شاید گاهی تشخیص این صدا دشوار باشد. صدای ناک ساده ترین صدای موتور است که نشان دهنده مشکل مکانیکی آن است. در صورت تشخیص به موقع آن قابل حل بوده است، ما در این مقاله تاثیر ریمپ بر روی ناک را خواهیم گفت.

فرق بین چیپ تیونینگ و ریمپ ایسیو در چی می باشد؟

فرق بین چیپ تیونینگ و ریمپ ایسیو در چی می باشد؟

بعض اوقات افراد باطری ساز یا مکانیک خودرویی که هیچ تجربه ای از برنامه نویسی در مورد ریمپ ندارد با خریداری دستگاه غیر تخصصی و بدون هیچ علمی شروع به ریمپ خودرو می کند. که همین امر باعث به وجود آمدن مشکلات مکانیکی بر روی خودرو شما میشود. کسی که میخواهد ریمپ انجام دهد باید اطلاعات کاملی از تفاوت ریمپ و چیپ تیونینگ و حتی تیونینگ خودرو داشته باشد بعد اقدام به انجام هر کاری کند.

ریمپ ایسیو پژو 206 تیپ2و3 فرانسوی

ریمپ ایسیو پژو 206 تیپ2و3 فرانسوی

هدف ما در این مقاله بیان اطلاعات واضحی درباره ریمپ 206 می باشد تا کاملاً آگاه باشید که با چه شرایطی به چه اهدافی خواهید رسید. از آنجا که 206 تیپ2 فرانسوی از مدل 82 تا 91 در دسترس هست، تعداد کمی تیپ2 در سال 81 هم تولید شده است. باید ابتدا مقدماتی را خدمت شما عرض کنیم تا نسبت به خدمات ریمپ علم بیشتری داشته باشید.

ریمپ پراید

ریمپ پراید

ما در این مقاله در مورد ایسیو خودرو پراید و ریمپ پراید آنها در موتور های تقویتی و استاندارد صحبت میکنیم. در واقع در این مقاله تغییرات پراید بعد از ریمپ را خواهیم گفت که که چه مزایای و چه معایبی برخوردار است. ماشین هایی با موتور های کاربراتوری به هیچ عنوان ریمپ نمیشود  فقط با موتور های انژکتوری ریمپ میشود.

ریمپ سمند توربو و تغییرات آن

ریمپ سمند توربو و تغییرات آن

خودرو سازان ایرانی در سال 81 خودرو سمند وارد بازار کردند ولی در سال 86 سورن تغییر شکل سمند معمولی X7 و سمند LX بود. طراحی بیرونی این خودرو با سایر سمند ها بدنه و آپشن های سفارشی در آن می باشد. ما در این مقاله از ریمپ سمند سورن توربو خواهیم گفت که چه تغیراتی در آن ایجاد خواهد شد که در تیم دکتر ریمپ بهترین نتیجه و راندمان از این خودرو را خواهید دید.

ریمپ خودرو رانا LX  و EL

ریمپ خودرو رانا LX و EL

ما در این مقاله از مزایای ریمپ خودرو رانا و تغیرات ایجاد شده و از بین بردن ایرادات موجود در این خودرو خواهیم گفت. همچنین ایسیو های مختلف به کار رفته در این خودرو را مورد بررسی قرار خواهیم داد. دکتر ریمپ با دستگاه های تخصصی و تجهیزات کامل در این مرکز تیونینگ توانسته است سالها با انجام تیوتینگ خودرویی و ریمپ تجربه کسب کند.  

ریمپ خودرو پژو پارس LX، ELX

ریمپ خودرو پژو پارس LX، ELX

در سال 83 تا 92 تولید پژو پارس تولید شده و همزمان پارس ELX ساخته شده است و وارد بازار شده است. این مقاله راجب تغیرات پژو پارس با ایسیو های مختلف و مزایای آن ها خواهیم گفت. بهترین ریمپ بر روی ایسیو 7.4.4 و tu5 می باشد که تغیرات چشمگیری خواهد داشت. در ادامه در حالت استاندارد خودرو مورد بررسی قرار میدهیم و از ایسیو های موجود در این خودرو میگوئیم.

ریمپ خودرو رنو مگان

ریمپ خودرو رنو مگان

خودرو رنو مگان ساخت فرانسه و در سال 1387 از طریق شرکت نگین خودرو  وارد بازار ایران شد. این خودرو توانسته است همانند رنو های دیگر خواهان زیادی داشته باشد. راهکار های مانند ازیاد شتاب و از بین بردن مشکلات قبیل گیربکس و مشکلات نرم افزاری و معایب این خودرو را خواهیم گفت. مزایای و تغیرات ایجاد شده از طریق برنامه ریمپ را در این مقاله در دست کاربر قرار خواهیم داد.

ریمپ خودرو تیبا 2

ریمپ خودرو تیبا 2

این خودرو سدان در سال 1389 طراحی که با انواع ایسیو های مختلف نصب شده بر روی آن وارد بازار ایران شد. این خودرو مانند خودرو های دیگر از مزایا و معایب مختلفی دارا می باشد. موتور آن همان موتور پراید بوده ولی با حجم موتوری بالاتر و از لحاظ نگه داشتن و مراقبی هیچ امتیاز بالاتری نسبت به پراید ندارد. در ادامه راجب ریمپ این خودرو خواهیم گفت.

ریمپ خودرو دنا پلاس توربو

ریمپ خودرو دنا پلاس توربو

یکی از محصولات جدید ایران خودرو  دنا پلاس توربو می باشد. که پیشرفته تر از خودرو دنا پلاس است که در سال 1396 در بازار ایران از آن رو نمایی شد. نقطه قابل توجه دنا پلاس با خودرو دنا پلاس توربو،توربو شارژی و اینتر کولر است که راندمان و کشش بیشتری به آن اضافه شده است. که مشکلات فنی زیادی داردکه درمجموعه دکتر ریمپ با انجام برنامه نرم افزاری ایسیو باعث افزایش بازدهی بیشتری می شود.

ریمپ پژو پارس

ریمپ پژو پارس

در سال 1385 ایران خودرو خودرویی با نام پژو پارس که فیس لیفت شده 405 بوده که با تیپ ها و مدل های مختلف بود وارد بازار ایران کرد. این خودرو سدان خانوادگی و جوان پسندانه توانسته است بعد از سالهای تولید برای بسیاری از افراد زیبا باشد. در ادامه نقد موتوری خودرو و ایسیو های موجود درآن و تغییرات بعد از ریمپ را خواهیم گفت.

ریمپ خودرو تندر (رنو L90)، ریمپ ایسیو ال 90

ریمپ خودرو تندر (رنو L90)، ریمپ ایسیو ال 90

خودرو سازی سایپا در سال 1386 رنو L90 که در ایران به تندر 90 معروف شده است به بازار ارائه کرد. این خودرو به دلیل تحریم ها در سال 90 تولید آن متوقف شد. تندر بسیار کم استهلاک وپر طرفدار است. این خوردرو برای ریمپ قابلیت مناسب دارد و تغییرات خوبی را دارا می باشد. در این مقاله ایسیو و مشخصات  فنی این خودرو را مورد بررسی قرار می دهیم.

ریمپ خودرو زانتیا- ریمپ ایسیو زانتیا 1800و2000

ریمپ خودرو زانتیا- ریمپ ایسیو زانتیا 1800و2000

خودرو زانتیا که تولید آن در شرکت سیتروئن میباشد در سال 1993 شروع به کار کرد و در سال 2001 تولید خود را متوقف کرده است. بعد از توقف شرکت خودرو سازی سایپا اقدام به تولید و در سال 2010 این خودرو را به بازار ایران عرضه کرد. در ادامه از مشخصات فنی این خودرو و ایسیو های آن و ریمپ انجام شده در این خودرو و تغییرات ایجاد شده خواهیم گفت.

ریمپ پژو 405 ، ریمپ ایسیو پژو 405  GLX,SLXچیست؟

ریمپ پژو 405 ، ریمپ ایسیو پژو 405 GLX,SLXچیست؟

پژو 405 در سال 1984 در فرانسه توسط شرکت خودرو سازی فرانسه ساخته شد چند سال بعد این ماشین عنوان بهترین خودرو در اروپا لقب گرفت. خودرو سازان ایرانی در سال 1369 خط تولید 405 را به دست گرفتند ساخت این خودرو و مونتاژ انواع پژو ها انجام شد. در ادامه این خودرو را از لحاظ فنی و ریمپ آن مورد بررسی قرار می دهیم.

ریمپ رنو ساندرو ، ریمپ استپ وی چه مزایای دارد؟

ریمپ رنو ساندرو ، ریمپ استپ وی چه مزایای دارد؟

شرکت رنو در سال 1389 شروع به کار کرد که در سال 1394 رنو ساندرو که شباهت زیادی به تندر 90دارد. از طریق شرکت پارس خوردو ساندرو را وارد بازار ایران کرد که طرفدار زیادی دارد. به دلیل خوب بودن محصولات رنو این خودرو خوشنامی زیادی دارد. در ادامه با مشخصات فنی ایسیو به کار گرفته شده و مزایای ریمپ خودرو را مورد بررسی قرار میدهیم.

ریمپ اچ سی کراس  H30CROSS، بهبود عملکرد حرکتی اچ سی کراس

ریمپ اچ سی کراس H30CROSS، بهبود عملکرد حرکتی اچ سی کراس

این خودرو از سال 95 توسط ایرانخودرو عرضه گشت و به دلیل ظاهر متفاوت و جذاب و آپشن های فراوان و استفاده از گیربکس 4سرعته آیسین ژاپن.  توانست در نبود رقیب دیرینه یعنی 206 تیپ 6 به مهره ای مهم در سبد محصولات این شرکت تبدیل شود. در این مقاله سعی داریم برای شما درباره مزیت های ریمپ اچ سی کراس صحبت کنیم.

ریمپ برلیانس H230، H220

ریمپ برلیانس H230، H220

کارخانه پارس خودرو در سال 1392  2مدل خودرو برلیانسH220 ،H230 به صورت دنده ای و اتومانیک به بازار ایران عرضه کرد. این خودرو از معایب هایی برخوردار می باشد مانند : پایین بودن کشش و شتاب خودرو مخصوصا در سر بالایی ها، ضعیف بودن گیربکس مخصوصا در تعویض دنده و... حالا ما با برنامه ریمپ مناسب این خودرو توانسته ایم معایب های این خودرو را از بین ببریم.

ریمپ برلیانس H320، H330

ریمپ برلیانس H320، H330

برلیانس خودرو چینی می باشد که کارخانه پارس خودرو چند سالی است که تولید آن را شروع کرده است. برلیانس H330 , H320 به صورت سدان و هاچ بک تولید شده است. این خودرو از لحاظ فنی معایب و مزایای دارد که در این مقاله این خودرو را از لحاظ ایسیو ، فنی موتوری بررسی کرده ایم. و خواهیم گفت بعد از ریمپ خودرو چه تغییراتی خواهد کرد

ریمپ ام وی ام ایکس 22 (MVM X22)

ریمپ ام وی ام ایکس 22 (MVM X22)

خودرو ام وی ام X22 در سال 1395 توسط شرکت مدیران خودرو به بازار ایران عرضه شده که مورد استقبال زیادی قرار گرفت. ما در این مقاله این خودرو را از لحاظ فنی و ایسیو به کار رفته در خودرو مورد بررسی قرار دادیم و در ادامه مطلب به مزایای ریمپ خودرو و تغییرات ایجاد شده خواهیم گفت.

ریمپ ام وی ام ایکس 33 (X33s)

ریمپ ام وی ام ایکس 33 (X33s)

خودرو سازی چری که در کشور چین در سال 1999 شروع به کار کرده که چری با تیتراژ 600 هزار دستگاه در سال به خود اختصصاص داده است. ام وی ام هم از خانواده چری تیگو3 می باشد که در ایران به نام ام وی ام ایکس33 شناسایی شده است. ما در این مقاله ازمشخصات فنی و معایب و مزایای ام وی ام ایکس33 خواهیم گفت و در ادامه از تغییرات ایجاد شده یعد از ریمپ را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

ریمپ ام وی ام 315 و بهبود عملکردی MVM315

ریمپ ام وی ام 315 و بهبود عملکردی MVM315

خودرو ام وی ام هاچ بک کامپکت 315 که در سال 1391 وارد بازار ایران شد و در سال 1394 فیس لیفت آن توسط مدیران خودرو باعث جلب توجه مشتریان خود شد. ما در این مقاله این خودرو را از لحاظ فنی موتوری و معایب و مزایای این خودرو ری برای خرید مشتریان مورد بررسی قرار داده. و خواهیم گفت ریمپ ایسیو  چه تاثیراتی بر روی این خودرو خواهد گذاشت.

ریمپ جک جی 5 (j5) ، آپدیت گیربکس

ریمپ جک جی 5 (j5) ، آپدیت گیربکس

شرکت کرمان موتور در سال 1393 جک جی5 شروع به عرضه این خودرو کرده و 3 سال بعد از آن تولید خودرو متوقف شده است. این خودرو یکی از پرفروش ترین محصولات کرمان موتور بوده و بعد از متوقف شدن این خودرو جی4 وارد بازار شده است ولی مورد قبول بازار قرار نگرفته است. حال ما در این مقاله از ریمپ انجام شده و تغییرات آن را مورد بررسی قرار می دهیم.

ریمپ جک S5

ریمپ جک S5

خودرو جک یکی از معروفترین خودرو های چینی که مدل های مختلفی دارد. جک S5 خودرو کراس اوور شهری که سال 2013 به بازار های چین وارد شد. این خودرو از لحاظ های مختلفی مزایای و معایبی دارد که ما دررابطه با فنی موتوری و ایسیو این خودرو را بررسی کرده و در اختیار شما قرار داده ایم. و خواهیم گفت که ریمپ انجام شده در این خودرو چه تاثیراتی دارد.

ریمپ چری تیگو5، دکتر ریمپ

ریمپ چری تیگو5، دکتر ریمپ

شرکت خودرو سازی چری در سال 1999 میلادی تاسیس شده که 4 سال پس از آن شروع به تولیدات خودرو کرده است. مدیران خودرو چری تیگو5 را مونتاژ کرده. ما در این مقاله قصد داریم ار معایب و مزایای این خودرو برای شما بازگو کنیم. همچنین از مشخصات فنی و ایسیو به کار گرفته شده در این خودرو و ریمپ انجام شده که باعث چه مزایای برای خودرو دارد مورد بررسی میکنیم.

ریمپ ام وی ام 550 (MVM 550)

ریمپ ام وی ام 550 (MVM 550)

خودرو ام وی ام 550 همان خودرو چری A5 که به روز رسانی شده و شرکت مدیران خودرو در سال 2012 این خودرو وارد بازار ایران کرد. ما در این مقاله از معایب و مزایای ام وی ام 550 برای مشتریان و خواننده گان محترم بررسی کرده. و خواهیم گفت از لحاظ فنی به چه صورت تعبیه شده و ریمپ در این خودرو باعث چه تغییراتی و چه از چه مزایای برخوردار است.

ریمپ لیفان 620

ریمپ لیفان 620

در این مقاله قصد داریم تا با دید کامل در مورد خودرو چینی لیفان 620، مزایا و معایب این خودرو و تاریخچه آن را مورد بررسی قرار دهیم. تیم تخصصی تیونینگ دکتر ریمپ با سابقه طولانی که در این کار دارد توانسته است. به صورت تخصصی و حرفه ای با دستگاه های خارجی و بهترین برنامه خودرو لیفان ریمپ کرده و مشکلات این خودرو را بر طرف کند.

ریمپ لیفان 520، دکتر ریمپ

ریمپ لیفان 520، دکتر ریمپ

خودرو لیفان 520 با دو موتور 1300 و 1600 تولید شده که فقط 1600 آن وارد بازار تولید شده است. در سال 1387 وارد بازار ایران و 3 سال بعد تولید این خودرو متوقف شده است. ما در این مقاله قصد داریم معایب و مزایای این خودرو را برای شما خوانندگان محترم مورد بررسی قرار دهیم و بگوییم که ریمپ این خودرو چه مزایای خواهد داشت.

ریمپ لیفان ایکس 50 ( Lifan X50)

ریمپ لیفان ایکس 50 ( Lifan X50)

خودرو لیفان به علاوه آپشن های خوب و طراحی زیبا که جلب توجه می کند از مزایا و معایبی بر خوردار است. ما در این مقاله قصد داریم از لحاظ فنی و تاریخچه لیفان x50 را مورد بررسی قرار دهیم و بعد بررسی کامل مزایا و معایب به شما خوانندگان محترم خواهیم گفت ریمپ در این خودرو چه تاثیراتی خواهد گذاشت. آیا باعث افزایش قدرت موتور خواهد شد؟

ریمپ هیوندای ix35، دکتر ریمپ

ریمپ هیوندای ix35، دکتر ریمپ

هیوندای توسان ix35  بهترین انتخاب در خرید و سواری ماشین های کراس اوور می باشد. که در کنار کاربردها و آپشن های مثبت و خوب معایبی هم دارد. در این مقاله که از سری مقالات دکتر ریمپ میباشد قصد داریم این خودرو را از لحاظ فنی و آپشنی که مزایای خوبی دارد آنها را مورد بررسی قرار دهیم. در ادامه از مزایای ریمپ این خودرو میگوییم و شما را بیشتر آشنا میکنیم.

ریمپ کیا اسپورتیج

ریمپ کیا اسپورتیج

خودرو کیا اسپورتیج توانسته است 2 دهه تولید را پشت سر بگذارد و در سال 2004 نسل دوم این خودرو روانه بازار ایران کند. بین سالهای 2010 و 2015 نسل سوم این خودرو تولید و عرضه شد که توانست طرفدارهای زیادی را به خود جلب کند. در ادامه با مزایای و معایب این خودرو بیشتر آشنا میشود و حتی خواهیم گفت که ریمپ چه تاًثیری بروی اسپورتیج خواهد داشت.

ریمپ لیفان ایکس 60 (X60)

ریمپ لیفان ایکس 60 (X60)

در کشور چین همیشه برای ساخت یک محصول از نمونه های موفق در بازار نمونه برداری میکنند که لیفان ایکس 60 یک نمونه ای از این محصول است. ما در این مقاله قصد داریم این خودرو را از لحاظ فنی و تاریخچه ای مورد بررسی قرار دهیم. و بگوییم که ریمپ در این خودرو باعث ایجاد چه تغییراتی میشود. آیا باعث افزایش کشش و شتاب میشود؟ با دکتر ریمپ همراه باشید.

ریمپ لیفان 820_ دکتر ریمپ

ریمپ لیفان 820_ دکتر ریمپ

خودرو لیفان یک سدان چینی می باشد که در سال 2014 در بازار های چین از آن رونمایی کردند. در سال 1395 کرمان موتور این خودرو را به بازارهای ایران وارد کرده ولی از آن به خوبی استقبال نشد. ما در این مقاله قصد داریم از نقاط ضعف این خودرو مانند کپ کردن  و توان خودرو در سر بالایی ها و ... مورد بررسی قرار دهیم. و بگوییم که ریمپ در این خودرو باعث رفع این مشکلات میشود یا نه؟

ریمپ بسترن B30

ریمپ بسترن B30

در سال2015برای اولین بار نمایشگاه های چین خودرو بسترن B30 را معرفی کردند. در سال 1396 در ایران گروه بهمن توانست خودرو بسترن وارد بازار ایران کند که با استقبال خوب مردم همراه بوده است. ما در این مقاله بسترن B30 را معرفی کرده و خواهیم گفت ریمپ این خودرو باعث چه تغییراتی خواهد شد؟ در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

ریمپ بسترن B50_ دکتر ریمپ

ریمپ بسترن B50_ دکتر ریمپ

این خودرو چینی با همکاری شرکت مزدا در سال 2009 تولید و وارد بازار جهان شد. شرکت بهمن موتور در سال1394 این خودرو را وارد بازار ایران کرد که مزایا و معایبی دارد. ما در این مقاله از لحاظ فنی و موتوری این خودرو سدان چینی را مورد بررسی قرار میدهیم. و در ادامه خواهیم گفت این خودرو پتانسیل ریمپ کردن را دارد؟

ریمپ آریزو 5

ریمپ آریزو 5

خودرو آریزو5 از محصولات شرکت چری که طرفدار های بسیاری دارد و مدیران خودرو بعد از عرضه نسخه معمولی این خودرو بعد از 1 سال تصمیم به وارد کردن نسخه توربو این مدل کرده است. ما در این مقاله قصد داریم تاریخچه این خودرو و معایا و مزایا که دارد با شما خوانندگان محترم مورد بحث قرار داده ایم. و در ادامه از تغییرات ایجاد شده با ریمپ را مورد بررسی قرار میدهیم.

ریمپ پژو 206 تیپ 5

ریمپ پژو 206 تیپ 5

 

ایران خودرو در سال 1381 6 تیپ مختلف 206 وارد بازار کرده است با این حال تیپ 5 آن جوان پسندانه ترین خودرو بود که ارائه کرد. در این سالها این خودرو پر تیراژ ترین خودرو بازار بوده و حتی از نظر زیبایی و طراحی آن قدیمی نشده است. دکتر ریمپ  در این مقاله در رابطه به ریمپ206 تیپ 5 با ایسیو ها مختلف آنها را بررسی کرده و در اختیار مخاطب خود قرار داده است.

ریمپ خودرو پژو207

ریمپ خودرو پژو207

 

خودرو پژو 207 به دلیل توانایی دینامیکی بالا، قدرت موتور بالا، مصرف آلایندگی پایین، یکی از بهترین خودرو ها در میان جوانان می باشد. این خودرو با توجه به نوع جاده ها و سوخت موجود در ایران و آب و هوای مختلف شهر ها ساخته شده است. دکتر ریمپ در این مقاله از مزایای ریمپ ایسیو 207 می گویید حال از موتور و توانایی این خودرو در حالت استاندارد خواهیم گفت.