ساعت کاری: 9 الی 19 - جمعه ها تعطیل

شرکت

ریمپ پژو 206 تیپ 5 1399/06/29

ریمپ پژو 206 تیپ 5

ایران خودرو در سال 1381 6 تیپ مختلف 206 وارد بازار کرده است با این حال تیپ 5 آن جوان پسندانه ترین خودرو بود که ارائه کرد. در این سالها این خودرو پر تیراژ ترین خودرو بازار بوده و حتی از نظر زیبایی و طراحی آن قدیمی نشده است. دکتر ریمپ  در این مقاله در رابطه به ریمپ206 تیپ 5 با ایسیو ها مختلف آنها را بررسی کرده و در اختیار مخاطب خود قرار داده است.

ریمپ سمند توربو و تغییرات آن 1399/06/28

ریمپ سمند توربو و تغییرات آن

خودرو سازان ایرانی در سال 81 خودرو سمند وارد بازار کردند ولی در سال 86 سورن تغییر شکل سمند معمولی X7 و سمند LX بود. طراحی بیرونی این خودرو با سایر سمند ها بدنه و آپشن های سفارشی در آن می باشد. ما در این مقاله از ریمپ سمند سورن توربو خواهیم گفت که چه تغیراتی در آن ایجاد خواهد شد که در تیم دکتر ریمپ بهترین نتیجه و راندمان از این خودرو را خواهید دید.

ریمپ پراید 1399/06/27

ریمپ پراید

ما در این مقاله در مورد ایسیو خودرو پراید و ریمپ آنها در موتور های تقویتی و استاندارد صحبت میکنیم. در واقع در این مقاله تغییرات پراید بعد از ریمپ را خواهیم گفت که که چه مزایای و چه معایبی برخوردار است. ماشین هایی با موتور های کاربراتوری به هیچ عنوان ریمپ نمیشود  فقط با موتور های انژکتوری ریمپ میشود.

ریمپ ایسیو پژو 206 تیپ2و3 فرانسوی 1399/06/26

ریمپ ایسیو پژو 206 تیپ2و3 فرانسوی

هدف ما در این مقاله بیان اطلاعات واضحی درباره هدف ریمپ این خودرو می باشد تا کاملاً آگاه باشید در ریمپ با چه شرایطی به چه اهدافی خواهید رسید. از آنجا که 206 تیپ2 فرانسوی از مدل 82 تا 91 در دسترس هست، تعداد کمی تیپ2 در سال 81 هم تولید شده است. باید ابتدا مقدماتی را خدمت شما عرض کنیم تا نسبت به خدمات ریمپ علم بیشتری داشته باشید.

فرق بین چیپ تیونینگ و ریمپ ایسیو در چی می باشد؟ 1399/06/24

فرق بین چیپ تیونینگ و ریمپ ایسیو در چی می باشد؟

بعض اوقات افراد باطری ساز یا مکانیک خودرویی که هیچ تجربه ای از برنامه نویسی در مورد ریمپ ندارد با خریداری دستگاه غیر تخصصی و بدون هیچ علمی شروع به ریمپ خودرو می کند. که همین امر باعث به وجود آمدن مشکلات مکانیکی بر روی خودرو شما میشود. کسی که میخواهد ریمپ انجام دهد باید اطلاعات کاملی از تفاوت ریمپ و چیپ تیونینگ و حتی تیونینگ خودرو داشته باشد بعد اقدام به انجام هر کاری کند.

آیا ریمپ ایسیو بر روی ناک خودرو تاثیر دارد؟ 1399/06/23

آیا ریمپ ایسیو بر روی ناک خودرو تاثیر دارد؟

شاید به دفعات اصطلاح خودسوزی یا همان ناک را شنیده باشید بعضی مواقع هم به اسم ضربه ناشی از احتراق میگویند. وقتی صدا از زیر کاپوت خودرو میشنوید شاید گاهی تشخیص این صدا دشوار باشد. صدای ناک ساده ترین صدای موتور است که نشان دهنده مشکل مکانیکی آن است. در صورت تشخیص به موقع آن قابل حل بوده است، ما در این مقاله تاثیر ریمپ بر روی ناک را خواهیم گفت.

آیا ریمپ ایسیو ضرر دارد؟ 1399/06/22

آیا ریمپ ایسیو ضرر دارد؟

ریمپ همان بازنگری برنامه ایسیو برای موتور می باشد که با مزایا آن شما را آشنا کرده ایم. ولی در این مقاله میخواهیم شما را با  افراد سود جو که بدون هیچ علم و تخصصی از ریمپ و تیونینگ خودرویی هستند. که با گذراندن دوره ریمپ و بدون هیچ دانش برنامه نویسی درزمینه ایسیو خودرو شروع به فعالیت کردند. و بدون تضمینی خودرو شما را ریمپ میکند که باعث خرابی موتور شما میشود آشنا کنیم.

چه نیازی به ریمپ داریم؟ 1399/06/21

چه نیازی به ریمپ داریم؟

در حقیقت ریمپ ایسیو باعث تنظیم دقیق سوخت ، افزایش اسب بخار و تورک موتور ، افزایش حساست پدال گاز. هماهنگ سازی با بنزین معمولی ،رفع صدای ناک، کاهش مصرف سوخت(ریمپ اقتصادی)، حذف تمامی کدهای خطا. افزایش کات اف به اندازه توان موتور، رفع دنده معکوس نکشیدن گیربکس ، آپدیت گیربکس های اتوماتیک، حال با هم با مثال های مختلف به جواب این سوال میپردازیم.

مزایای ریمپ خودرو 1399/06/21

مزایای ریمپ خودرو

هدف ما در این مقاله بیان اطلاعات درست به مخاطب و افرادی که قصد ریمپ دارند است تا کاملا مخاطب را آگاه کرده باشیم تا بتواند بهترین تصمیم را بگیرد. به یاد داشته باشید به علت فراوانی مراکز ریمپ که با گذراندن دوره های کوتاه ریمپ ایسیو بدون هیچ علمی مشغول به ریمپ کردن شده اند. حال با دکتر ریمپ میتوانید به درستی از مزایا و معایب ریمپ  بیشتر آشنا شوید

ریمپ چیست و چه مزایایی دارد؟ 1399/06/19

ریمپ چیست و چه مزایایی دارد؟

 

سابقه فعالیت ما در این حرفه بسیار طولانی بوده است.در حقیقت زمانیکه هیچ کس از ریمپ اطلاعاتی نداشت یا نهایتا تعویض آی سی یا اصطلاحأ چیپ این اتفاق میافتاد. ما بواسطه شرکت درمسابقات اتومبیلرانی از این تکنیک به بهترین وجه ممکن استفاده می کردیم. در حقیقت ریمپ قطعه اصلی پازل تیونینگ و آماده سازی موتورخودرو برای رقابتها محسوب می گردد.