ساعت کاری: 9 الی 19 - جمعه ها تعطیل

ریمپ
خودرو خود را ریمپ کنید

دکتر ریمپ

ریمپ پراید

ریمپ پراید

ما در این مقاله در مورد ایسیو خودرو پراید و ریمپ پراید آنها در موتور های تقویتی و استاندارد صحبت میکنیم. در واقع در این مقاله تغییرات پراید بعد از ریمپ را خواهیم گفت که که چه مزایای و چه معایبی برخوردار است. ماشین هایی با موتور های کاربراتوری به هیچ عنوان ریمپ نمیشود  فقط با موتور های انژکتوری ریمپ میشود.

در ریمپ خودرو پراید با موتور های استاندارد که هدرز و کیت مکش و.. در آنها نصب نشده است در جداول سوخت و جرقه تغییراتی انجام میشود. که بدون اینکه مصرف سوخت را زیاد افزایش دهیم به حداکثر توان موتور دست پیدا کنیم. اگر قدام به افزایش اوانس جرقه برای حداکثر قدرت استفاده کنیم باعث به وجود آمدن ناک و افزایش دمای احتراق خودرو میشود. ایسیو های استاندار خودرو پراید شامل: ساژم s2000 و والئو s2000 تغییراتی ایجاد شده با ریمپ در خودرو پراید مانند:

·        از بین رفتن کامل دریچه گاز و به حداکثر رساندن توان و گشتاور.

·        افزایش کاتاف به اندازه دلخواه مشتری، ولی نکته قابل ذکر این است که افزایش کاتاف بدون افزایش راندمان حجمی هیچ تاثیری در توان موتور ندارد.

·        ایجاد شتاب و افزایش سرعت در ایسیو زیمنس وSSAT.

·        از بین بردن استارت سرد و ناک موتور.

·        از بین بردن سنسور اکسیژن دوم، در موتورهای M13 کپ شدید خودرو مخصوصا در دور پایین موتور که موقعی که کولر روشن میشباشد شدید تر شده حتی باعث خاموشی ماشین میشود.

·        کاهش مصرف سوخت.

·        از بین بردن دنده مرده ماشین.

ریمپ در موتور های تیونینگ شده با لوازم افتر مارکت مانند بستن هدرز، کیت مکش، میل سوپاپ   است. که با ریمپ میتوان حداکثر توان و گشتاور را بر روی خودرو ایجاد نمود که باید از بنزین هایی با اکتان بالا استفاده کرد که باعث به وجود آمدن ناک برروی خودرو نشود.

ایجاد کاتاف رگباری و ایجاد Back fire یا استفاده از لوازم افتر مارکت.

در مرکز تخصصی تیونینگ دکتر ریمپ با استفاده از دستگاهای تخصصی و تسلط کافی به علم ریمپ و تیونگ خودرو.  باعث افتخار آفرینی در زمینه ریمپ انواع ماشین های مسابقه ای و شهری به بهترین شکل شده است. مرکز دکتر ریمپ این اطمینان را به مشتریان خود میدهد بعد از ریمپ انجام شده بر روی خودرو و بعد از تست توسط مشتری ضمانت 2 ساله خود را به مشتریان خود ارائه دهد.