ساعت کاری: 9 الی 19 - جمعه ها تعطیل

ریمپ
خودرو خود را ریمپ کنید

دکتر ریمپ

ریمپ خودرو پژو207

ریمپ خودرو پژو207

 

خودرو پژو 207 به دلیل توانایی دینامیکی بالا، قدرت موتور بالا، مصرف آلایندگی پایین، یکی از بهترین خودرو ها در میان جوانان می باشد. این خودرو با توجه به نوع جاده ها و سوخت موجود در ایران و آب و هوای مختلف شهر ها ساخته شده است. دکتر ریمپ در این مقاله از مزایای ریمپ ایسیو 207 می گویید حال از موتور و توانایی این خودرو در حالت استاندارد خواهیم گفت.

مصرف آلایندگی پایین موتورTU5 با وجود بالا بودن قدرت موتور آن از امتیاز این خودرو می باشد. قدرت موتور آن 105 اسب بخار در 5800 دور در دقیقه است. مصرف سوخت 7 لیتر در 100 کیلومتر است و حداکثر سرعت 190 کیلومتر می باشد که با انجام کار قابل اصلاح و محدودیت آن بر داشته می شود. صفر تا 100 تقریبا 12 ثانیه و در حالت اتوماتیک 13 ثانیه است که با ریمپ قابل تغییر می باشد. تعویض دنده در خودرو های اتوماتیک قابل رضایت مشتری نمی باشد و دیگر مشکل خودرو های اتوماتیک مصرف آلایندگی آن است که دکتر ریمپ با علم ریمپ خودرو و تخصص در برنامه نویسی درست توانسته است تمام این مشکلات را حل کند.

ایسیو های مختلفی بر روی این خودرو نصب و وارد بازار شده است مانند:  ME17 _ easy u 2.5 _ 7.4.5 _ دکتر ریمپ توانایی ریمپ تمام ایسیو ها را دارد. و انجام این کار تمامی خودرو ها با ضمانت 2 ساله برخوردار است و بعد از انجام کار توسط مشتری قابل تست بوده و در صورت رضایت پول پرداخت میشود. در غیر این صورت برنامه ایسیو به حالت استاندارد (کارخانه) بر گردانده می شود.

مزایای ریمپ ایسیو و تغیرات ایجاد شده در خودرو پژو 207

کاهش دمای فن خودرو.

از بین بردن محدودیت سرعت (افزایش شتاب).

افزایش کاتاف (برداشتن محدودیت دور موتور).

حذف سنسور اکسیژن دوم .

بر طرف کردن کپ بین دنده ها.

کاهش مصرف آلایندگی .

از بین بردن کپ اولیه خودرو.

از بین بردن کپ و تاخیر دریچه گاز.