ساعت کاری: 9 الی 19 - جمعه ها تعطیل

ریمپ
خودرو خود را ریمپ کنید

دکتر ریمپ

ریمپ خودرو تیبا 2

ریمپ خودرو تیبا 2

این خودرو سدان در سال 1389 طراحی که با انواع ایسیو های مختلف نصب شده بر روی آن وارد بازار ایران شد. این خودرو مانند خودرو های دیگر از مزایا و معایب مختلفی دارا می باشد. موتور آن همان موتور پراید بوده ولی با حجم موتوری بالاتر و از لحاظ نگه داشتن و مراقبی هیچ امتیاز بالاتری نسبت به پراید ندارد. در ادامه راجب ریمپ این خودرو خواهیم گفت.

خودرو تیبا با حجم موتور 1497 سی سی و با حداکثزر قدرت 80 اسب بخار در 5500 دور در دقیقه  و حداکثر گشتاور 126 نیوتن متر در 4000 دور در دقیقه می باشد. شتاب 0 تا 100  این خودرو 13.5 ثانیه است و حداگثر سرعت 200 کیلومتر در ساعت می باشد.

مصرف آلایندگی ترکیبی آن 7 لیتر در 100 کیلومتر است و از استاندارد آلایندگی یورو 4 برخوردار می باشد. از معایب این خودرو میتوان به ایمنی پایین این خودرو اشاره کرد و هیچ ستاره ایمنی نگرفته است. نفوذ صدا موتور به داخل خودرو و عایق نبودن خودرو و نبودن کیفت خوب موتور میتواند از دلایل صدای آن باشد. از دیگر معایب آن میتوان به پایین بودن کیفیت سواری ماشین و قطعات آن و پایین بودن شتاب این خودرو اشاره کرد. ولی از مزایای تیبا میتوان به هزینه نگهداری پایین و مصرف آلایندگی مناسب اشاره کرد.

ایسیو های نصب شده در تیبا 2 از نوع ایسیو زیمنس و با ایسیو های کروز و کنتیننتال وارد بازار شده. و در سال 1394 ایسیو LZNF بر روی خودرو تیبا نصب که با مشکلات زیادی مانند شتاب پایین و کپ زیاد بوده است که بسیاری از مشتریان از آن گله مند می باشند.

مزایای ریمپ ایسیو تیبا 2 توسط دکتر ریمپ

·       افزوده شدن نیرو موتور و گشتاور تا 7 نیوتن متر و تقویت موتور آن تا 5 اسب بخار آن را افزایش دهیم.

·       از بین بردن ایرادات سوخت: با انجام فرایند نرم افزاری توانسته مصرف سوخت را در حد قابل مطلوبی آن را کم کرده است.

·       کم کردن دمای فن مخصوصا برای کسانی که در مناطق گرمسیری سکونت دارد .

·       از بین بردن کپ پدال گاز

·       حذف سنسور اکسیژن دوم

·       زیاد کردن کات آف در حد ایمن در صورد رضایت مشتری