ساعت کاری: 9 الی 19 - جمعه ها تعطیل

ریمپ
خودرو خود را ریمپ کنید

دکتر ریمپ

ریمپ برلیانس H320، H330

ریمپ برلیانس H320، H330

برلیانس خودرو چینی می باشد که کارخانه پارس خودرو چند سالی است که تولید آن را شروع کرده است. برلیانس H330 , H320 به صورت سدان و هاچ بک تولید شده است. این خودرو از لحاظ فنی معایب و مزایای دارد که در این مقاله این خودرو را از لحاظ ایسیو ، فنی موتوری بررسی کرده ایم. و خواهیم گفت بعد از ریمپ خودرو چه تغییراتی خواهد کرد

این خودرو با حداکثر توان 103 اسب بخار در 5800 دور در دقیقه و حداکثر گشتاور 138 نیوتن متر در 3800 دور در دقیقه می باشد. حجم دقیق این پیشرانه ۱۴۹۸ سی‌سی است که از نوع ۴ سیلندر و در مجموع ۱۶ سوپاپ وظیفه‌ی تخلیه‌ی دود و ورود ترکیب هوا و سوخت را بر عهده دارند. حداکثر سرعتی که برلیانس  ۱۷۰ کیلومتر بر ساعت است. وزن خالص این خودرو ۱۲۵۰ کیلوگرم است که نسبت به ابعاد خودرو کمی زیاد به نظر می‌رسد و می‌تواند عملکرد خودرو را تحت تأثیر قرار دهد.

 استاندارد آلایندگی پیشرانه‌ی این خودرو یورو ۵ و طبق اعلام شرکت سازنده، مصرف سوخت ترکیبی این خودرو ۶.۷ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر است. حجم مخزن سوخت، ۵۵ لیتر است که با توجه به میزان مصرف سوخت، کافی به نظر می‌رسد.

معایب برلیانس H330, H320

افرادی که به دنبال هیجان و شتاب بالا در رانندگی هستند، آنچنان از این خودرو استقبال نخواهند کرد. در واقع شتاب اولیه چندان راضی کننده نیست. این مورد به ویژه در نسخه مجهز به گیربکس اتوماتیک بیشتر نمود پیدا می‌کند و حتی با انتخاب حالت دستی تعویض دنده هم شرایط چندان مناسب نخواهد بود.

ایسیو نصب شده بر روی این خودرو از نوع ME 7.8.8 می باشد. که با ریمپ در مجمومه دکتر ریمپ این نوع از ایسیو ها بر روی شتابگیری خودرو و ناک سنسور تغییرات خوبی قابل مشاهده می باشد.

مزایای ریمپ ایسیو خودرو برلیانس H330, H320  

·        از بین رفتن کامل صدای ناک

·        افزایش سرعت

·        افزایش کشش و گشتاور موتور مخصوصا در سر بالایی ها

·        افزایش توان موتور تا 5 اسب بخار

·        حذف سنسور اکسیژن دوم

·        کاهش صدای موتور به داخل کابین به صورت کاملا حرفه ایی

·        کاهش مصرف سوخت تا 1 لیتر