ساعت کاری: 9 الی 19 - جمعه ها تعطیل

ریمپ
خودرو خود را ریمپ کنید

دکتر ریمپ

ریمپ ام وی ام ایکس 22 (MVM X22)

ریمپ ام وی ام ایکس 22 (MVM X22)

خودرو ام وی ام X22 در سال 1395 توسط شرکت مدیران خودرو به بازار ایران عرضه شده که مورد استقبال زیادی قرار گرفت. ما در این مقاله این خودرو را از لحاظ فنی و ایسیو به کار رفته در خودرو مورد بررسی قرار دادیم و در ادامه مطلب به مزایای ریمپ خودرو و تغییرات ایجاد شده خواهیم گفت.

ام وی ام ایکس22 به یک پیشرانه 1.5 لیتری (1497 سی سی) 16 سوپاپه مجهز شده که حداکثر توان خروجی آن در دور موتور 6000 rpm برابر با 105 اسب بخار بوده. و نهایت گشتاور حاصل نیز معادل 135 نیوتن‌متر است که در دور موتور 2750 در اختیار راننده قرار خواهد گرفت.

میزان مصرف سوخت ترکیبی مدل اتوماتیک برابر با 6.1 لیتر برصد کیلومتر است. این عدد برای خودروی مجهز به گیربکس دستی معادل 5.9 واحد اعلام شده است. همچنین ام وی ام X22 دارای استاندارد آلایندگی یورو 5+ است.

طبق معمول خودروهای چینی، ام وی ام X22 هم از نبود پیشرانه‌ای قدرتمند رنج می‌برد. کشش ضعیف دور بالا و تاخیر پدال گاز، از معایب این خودرو می باشد. ایسیو ام وی ام از نوع مگنتی مارلی ایتالیایی است که ریمپ آن دارائه نکته هایی می باشد.

مجموعه تیونینگ دکتر ریمپ کلیه مدل های ام وی ام با مدل های مختلف گیربکس دنده ای و اتوماتیک با هر حجم موتوری توانایی ریمپ و تیونینگ خودرویی را دارا می باشد. وتمامی کارها با ضمانت 2 ساله خواهد بود.

مزایای ریمپ ایسیو ام وی ام ایکس 22

·        از بین رفتن کامل صدای ناک

·        افزایش سرعت

·        افزایش کشش و گشتاور موتور مخصوصا در سر بالایی ها و درو بالا ها

·        حذف سنسور اکسیژن دوم

·        کاهش مصرف سوخت تا 1 لیتر

·        بهتر شدن عملکرد گیربکس اتوماتیک

·        کاهش شتاب صفر تا صد

·        رفع تاخیر پدال و دریچه گاز (در یچه گاز برقی یکی از دلایل شتاب پایین ام وی ام است. )