ساعت کاری: 9 الی 19 - جمعه ها تعطیل

ریمپ
خودرو خود را ریمپ کنید

دکتر ریمپ

ریمپ ام وی ام ایکس 33 (X33s)

ریمپ ام وی ام ایکس 33 (X33s)

خودرو سازی چری که در کشور چین در سال 1999 شروع به کار کرده که چری با تیتراژ 600 هزار دستگاه در سال به خود اختصصاص داده است. ام وی ام هم از خانواده چری تیگو3 می باشد که در ایران به نام ام وی ام ایکس33 شناسایی شده است. ما در این مقاله ازمشخصات فنی و معایب و مزایای ام وی ام ایکس33 خواهیم گفت و در ادامه از تغییرات ایجاد شده یعد از ریمپ را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

ام وی ام x33 دارای موتور  4 سیلندر 16 سوپاپه و حجم موتور 1971 سی‌سی است. حداکثر قدرت این خودرو 139 اسب بخار در 5750 دور در دقیقه و حداکثر گشتاور آن 182 نیوتن متر در 4300 دور در دقیقه است. در نهایت حداکثر سرعت این خودرو چینی حدود 175 کیلومتر در هر ساعت است. میانگین مصرف سوخت با بنزین معمولی ایران، نزدیک به ده لیتر در صد کیلومتر خواهد بود.

معایب فنیMVM x33

از جمله معایبی که در این خودرو وجود دارد، نبود پیشرانه قوی در آن است.. این موضوع باعث شده تا خودرو مذکور به نسبت برخی خودروهای چینی دیگر موجود در بازار قدرت کمتری تولید کند. تولید قدرت این خودرو چیزی در حدود 139 اسب بخار در 5750  دور در دقیقه بوده که نسبت به خودروهای هم‌رده خود پایین است

از طرفی شتاب صفر تا 100 ام وی ام x33 چندان جالب نیست و نهایتا در حدود 13 ثانیه بوده که چندان قوی نیست. مشکل گیربکس یکی دیگر از معایب خودرو مذکور بوده که به هنگام تعویض دنده معمولا راننده را ممکن است با مشکل مواجه سازد. هر چند که مدل‌های جدید ام وی ام x33 از گیربکس 7 سرعته CVT بهره برده، اما در مقایسه با سایر خودروهای دیگر، هنوز مشکل گیربکس برای ام وی ام باقی است. از طرف دیگر معمولا به ام وی ام ایکس 33 این انتقاد را وارد می‌کنند که به هنگام روشن کردن کولر عملکرد و توان موتور آن کاهش می‌یابد. مشکل دیگر در خصوص کولر این خودرو احتمال بالای خرابی آن و نیاز به تعمیر است که برخی از مشتریان از آن انتقاد می‌کنند.

مصرف بالای سوخت: معمولا مالکان این خودرو اعلام می‌کنند که مصرف سوخت آن بالاتر از میزانی است که شرکت سازنده اعلام کرده است. براساس اعلام شرکت عرضه کننده، خودرو ام وی ام چیزی در حدود 9.5 لیتر در هر 100 کیلومتر مصرف سوخت دارد. اما اظهارات مالکان این خودرو مصرفی در حدود 11 لیتر در هر صد کیلومتر را نشان می‌دهد.

ایسیو خودروی MVM X33s از نوع bosch me 7.9.7 می باشد که با دریچه گاز برقی تطبیق داده شده است. فرایند ریمپ ایسیو این خودرو بدون بازکردن ایسیو انجام می شود تاثیری در گارانتی خودرو ندارد. تمامی خدامت توسط تیم دکتر ریمپ تست شده و سپس توسط خود مشتری تست میشود و در صورت رضایت اجرت گرفته میشود. در غیر این صورت برنامه ایسیو به حالت استاندارد برگردانده میشود.

فوائد ریمپ خودرو ام وی ام x33

·        از بین رفتن کامل صدای ناک

·        افزایش سرعت

·        افزایش کشش و گشتاور موتور مخصوصا در سر بالایی ها و روشن کردن کولر

·        حذف سنسور اکسیژن دوم

·        کاهش مصرف سوخت تا 1 لیتر

·        بهتر شدن عملکرد گیربکس اتوماتیک

·        کاهش شتاب صفر تا صد

·        رفع تاخیر پدال و دریچه گاز (در یچه گاز برقی یکی از دلایل شتاب پایین ام وی ام است. )