ساعت کاری: 9 الی 19 - جمعه ها تعطیل

ریمپ
خودرو خود را ریمپ کنید

دکتر ریمپ

آیا ریمپ ایسیو ضرر دارد؟

آیا ریمپ ایسیو ضرر دارد؟

ریمپ همان بازنگری برنامه ایسیو برای موتور می باشد که با مزایا آن شما را آشنا کرده ایم. ولی در این مقاله میخواهیم شما را با  افراد سود جو که بدون هیچ علم و تخصصی از ریمپ و تیونینگ خودرویی هستند که باعث به وجود آمدن معایب ریمپ میشود. که با گذراندن دوره ریمپ و بدون هیچ دانش برنامه نویسی درزمینه ایسیو خودرو شروع به فعالیت کردند. و بدون تضمینی خودرو شما را ریمپ میکند که باعث خرابی موتور شما میشود آشنا کنیم.

معایب ریمپ خودرو:

ریمپ اگر اصولی و توسط افراد متخصص انجام شود باعث کارکرد ناکارآمد موتور خودرو میشود. در غیراین صورت اگر خودرو خود را در شرکت های معتبر مانند دکتر ریمپ که با تجربه بالا در زمینه ریمپ خودرو های خارجی،ایرانی و مسابقه ای داشته است انجام دهید. نه تنها هیچ آسیبی به خودرو و موتور آن نمیشود بلکه باعث بهتر کار کردن موتور مانند:

      افزایش شتاب مناسب خودرو شما

      رفع کپ پدال گاز

        بهبود حرکت اولیه

       کاهش مصرف سوخت

       تاثیر بر ناک موتور

      افزایش کاتاف

       تغییر در دمای فن خودرو

       عملکرد بهتر گیربکس میشود.

اگر خودرو شما در قسمت موتور مشکل جدی داشته باشد قبل انجام هر کاری اَعم از تیونینگ و ریمپ باید خوردو خود را تعمیر کرده. و بعد اقدام به ریمپ کنید که در مرکز تیونینگ دکتر ریمپ هر گونه مشکلاتی از موتور خودرو و ... داشته باشید انجام میشود.

در قسمت ریمپ افزایش سرعت خودرو دقت فرمایید که به اندازه استاندارد ریمپ کنید .چون اگه به میزان استاندار قسمت شتاب و گشتاور موتور را افزایش دهید ممکن است به خودرو و موتور آن آسیب برسد. ولی اگر به صورت مطمئنه آن را تغییر دهید هیچ مشکلی برای خوردو شما پیش نمیاید.

افزایش کاتاف بدون افزایش راندمان حجمی کار بسیار غیر حرفه ای میباشد. چون این کار منجر به افزایش قدرت موتور نمیشود باعث آسیب به موتور و افت توان آن میشود. افزایش کاتاف زمانی مجاز است که راندمان حجمی موتور با لوازم مانند کیت مکش ، میل سوپاپ ، هدرز ، افزایش پیدا میکند.

دکتر ریمپ انجام کلیه خدمات خودرویی شامل ریمپ و تیونیگ خودرویی را با ضمانت 2 ساله در خدمت مشتریان قرار میدهد.