ساعت کاری: 9 الی 19 - جمعه ها تعطیل

ریمپ
خودرو خود را ریمپ کنید

دکتر ریمپ

درباره ما

شرکت دکتر ریمپ با هدف تغییر نرم افزاری خودرو و رفع نیازهای در حال رشد ایرانیان، در زمینه ریمپ خودروهای مسابقه ای،شهری و چیپ تیونینگ فعالیت می کند. ما با ایجاد بستری امن، سفارش رضایت بخش مشتریان را رکن اصلی توسعه‌ ی فعالیت‌های خود در زمینه ریمپ خودرو قرار داده ایم. ارائه خدمات ریمپ از سراسر ایران، ایجاد ساختاری منطبق بر تفکر مشتری مداری، ایجاد اعتماد و پشتیبانی به موقع، از مزایای اصلی شرکت دکتر ریمپ محسوب می گردد. امید داریم با چشم اندازی روشن به آینده و با تکیه بر اصول اخلاقی و کاری، درایجاد رابطه‌ ای پایدار با مشتری در ترغیب به استفاده از خدمات ریمپ و چیپ تیونیگ موثر باشیم.

مشتریان
5410
ریمپ
8612
تییونینگ
9782
تعمیرات
6450

تاریخچه ما در چهار سال اخیر

 • 1395

  با ورود به مسابقات اتومبیل رانی و انجام تغییرات موتوری بر روی خودروهای مسابقه ای نیاز زیادی به تنظیم ایسیو این خودروها داشتیم که با کسب این علم نیاز خود را تامین نمودیم.

 • 1396

  در طی این زمان این علم پیشرفت های زیادی کرده به طوری که شرکت های ایرانی اقدام به ساخت پروگرمر جهت خواندن ایسیو نموند که این امر باعث همگیر شدن ریمپ در خودروهای استاندارد شد.

 • 1397

  در طی این مدت خودروهای زیادی را ریمپ شد که شامل خودروهای استاندارد، تیونینگ شهری و مسابقه ای کرده که باعث افتخار بودیم که شاهد کسب مقام های مختلف خودروهای مسابقه ای که توسط دکتر ریمپ تیونینگ شده بودند.

 • 1398

  با ثبت شرکت ریمپ دکتر و اهدای نمایندگی در شهرهای بزرگ اقدام به گسترش این حرفه کرده و با تهیه به روزترین دستگاه های پروگرمر از برندهای معروف دنیا مانند" Alientech " جهت پروگرم کردن تمامی خودروهای داخل کشور و ریمپ ایسیو به بهترین شکل اقدام کردیم.

}