ساعت کاری: 9 الی 19 - جمعه ها تعطیل

ریمپ
خودرو خود را ریمپ کنید

دکتر ریمپ

سوالات متداول

به تغییرات نرم افزاری خودرو ریمپ می گویند که این تغییرات شامل جداول سوخت ٫ جرقه ٫گشتاور ٫ لیمیتر ها و سنسور ها می شود.
خیر، ریمپ ایسیو باعث باطل شدن گارانتی نمی شود. به دلیل آنکه این تغییرات به صورت نرم افزاری بوده و هیچ تغییرات فیزیکی روی ایسیو و موتور خودرو انجام نمی شود.
خیر، به دلیل اینکه ایسیو خودرو مانند تمامی کامپیوترهای پیشرفته دیگر دارای دو حافظه می باشد. یک حافظه اصلی که برنامه اصلی در داخل آن ذخیره می شود که برای دسترسی به آن نیاز به پروگرمرهای پیشرفته است و در حافظه موقت فقط کدهای خطایی که ایسیو تشخیص داد است ذخیره می شود که فقط می توان با دستگاه دیاگ به آن دسترسی پیدا کند.
خیر، به طور کلی ریمپ باعث آسیب رسیدن به موتور خودرو نمی شود. ریمپ امری کاملا تخصصی بوده که شخصی که برای ریمپ کردن به آن مراجعه می کنید باید دارای تخصص، تجربه و علم کافی بوده که در غیر اینصورت به موتور ایسیو خودرو آسیب می رساند.
خودروسازان به دلیل فروش محصولاتشان به تمامی کشورهای دنیا باید نسبت به هر شرایط مانند دما، اختلاف ارتفاع، فشار، آب و هوا، کیفیت سوخت و ... به گونه ای ایسیو را تنظیم کند که در تمامی این شرایط خودرو بتواند عمر بالایی داشته باشد. حال با ریمپ ایسیو خورو شما می توانید خودرو خود را نسبت به محل زندگی و شرابط جوی و سوخت مورد استفاده مجددا تنظیم کنید و توان از دست رفته موتور را بازگردانید.