ساعت کاری: 9 الی 19 - جمعه ها تعطیل

ریمپ
خودرو خود را ریمپ کنید

کیت مکش

کیت مکش

این قطعه جذاب برای تقویت موتور و استهلاک کمتر آن استفاده میشود. اگر دنبال شتاب بیشتر خودرو میباشید یا میخواهید خودرو خود را تیونینگ کنید یکی از قدم های اول برای این کار نصب کیت مکش است. با نصب کیت مکش میتوان بهترین راندمان بعد از ریمپ را بدست آورد. پیش از نصب کیت مکش بهتر از با این قطعه بیشتر آشنا شوید.

هر موتور احتراق داخلی برای حرکت به دو چیز احتیاج دارد: اکسیژن و سوخت. سیستم ورودی هوا در خودرو، نقش مهمی در نحوه عملکرد موتور دارد. و یکی از اصلی‌ترین بخش‌های تنفس پیشرانه، همین عبور جریان هوا‌ است. از سوی دیگر هوای وارد‌شده به موتور، باید عاری از هر‌گونه ریزگرد باشد. زیرا ورود ریزگردها به داخل موتور، باعث کاهش طول عمر آن می‌شود.
استفاده از فیلتر هوا، برای جلوگیری از ورود گرد‌و‌غبار به داخل موتور خودرو است. از طرف دیگر، استفاده از این فیلتر، مانعی بر سر راه عبور جریان هوا ایجاد می‌کند و از شدت جریان آن، تا حد زیادی می‌کاهد. یک فیلتر هوا برای عبور جریان هوا در پیشرانه ایجاد می‌کند. برای حل این مشکل، از کیت مکش هوا استفاده می‌شود تا مشکل عبور جریان هوا متعادل شود. هر چه دمای هوای ورودی به پیشرانه پایین‌تر باشد، چگالی بیشتری خواهد داشت. هوای چگال‌تر، اکسیژن بیشتری به‌همراه دارد و باعث می‌شود با افزایش سوخت، احتراق بیشتری صورت گیرد و در‌نهایت، قدرت بیشتری ایجاد شود.

هر چه دمای هوای ورودی کم تر باشد چگالی آن بیش تر است و همین اصل موجب می شود هوای بیش تر و یا چگال تری وارد موتور شود. در حالی که، اکثر شرکت های سازنده محل مکش هوا را در محل نزدیک تری نسبت به موتور قرار می دهند و به همین دلیل دمای هوای ورودی نسبت به دمای محیط گرم تر می شود همین افزایش دما موجب می شود. مولکول های آن از هم فاصله بگیرند و به عبارتی، هوا با چگالی کم تری وارد موتور شود. به طور کلی، افزایش چگالی هوای ورودی به معنی ورود اکسیژن بیش تر به درون موتور است و به دنبال آن سنسورهای مرتبط میزان اکسیژن بیش تری را تشخیص می دهند. که در نتیجه سوخت بیش تری برای احتراق تزریق می شود و در نهایت قدرت بیش تری را به دست می دهد. البته باید گفته شود که این افزایش قدرت نسبت به پرخوران کردن موتور بسیار ناچیز است.

تیم تخصصی تیونینگ دکتر ریمپ تولید انبوه کیت مکش ها را با بهترین متریال و مواد را به عهده دارد.( کیت مکش های موجود برای سفارش 206 تیپ 2 و 3 و خودرو 207)
میتوانید ریمپ خودرو خود را به تیم تیونینگ دکتر ریمپ بسپارید.
برای سفارش و نصب این قطعه با شماره 09351198557 تماس حاصل فرمایید.

نیاز به ریمپ خودرو دارید ؟

با ما تماس بگیرید

09351198557